| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Hey...dau funda,,am niste simptome:o usoara durere din cand in cand sub stomac happy, ciclul a fost mai putin si a durat mai putin, si am o senzatie de urinare seara pana sa ma ia somnulhappy de la ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| secretlove2014 a răspuns:

Poate sa fi racita la vezica urinara, si daca te mai si usctura cand urinezi asta ai singur, eu am luat urisan forte 7 zile 2 plicuri pe zi 70 lei (se merita)desi m am speriat de pret, dar este si tratament mai ieftin antibiotice

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ne-ai spus tot adevarul?

| Popescu_Roxana_1990 explică (pentru neutrino):

Desigur.de ce?