| Robert_Bogdan_1994 a întrebat:

Ieri seara am avut o usoara durere de cap. M-am culcat si azi de dimineata cand m-am trezit aud un ecou in urechea stnaga si am o usoara senzatie de ureche infundata. Precizez ca am si nasul infundat si nu am avut alte probleme cu ureche a pana acum. As dori niste pareri ca ce as putea sa am.
Va rog mult, dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lavi2864 a răspuns:

E posibil sa ai otita...eu zic sa mergi sa consulti un medic!winking