| LoveAngel_3997 a întrebat:

Hey dragilor!
Este normal atunci cand esti bolnav sa iti apara ceva in cerul guri (unflatura)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| PopescuAdina a răspuns:

@LoveAngel da-ne te rog mai multe detalii.
Despre ce boala vorbesti? Ce detalii ne poti da despre acea umflatura?

| Tequilla_3721 a răspuns:

Da, am o prietena care a patit la fel si a fost la doctor si i-a facut niste injectii cateva zile[seri]. Nu te speria, dar du-te urgent la medic! astept funda:X

| Girl_5668 a răspuns:

Cand esti racit da...cred:d