| HelloKitty20 a întrebat:

Hey! E posibil ca inainte de menstruatie sa ai stari de greata?:-s

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CryStAll_7863 a răspuns:

Da este posibil. uite ce se intampla: ai stari de greata, te doare burta, te simti nervoasa si agitata.
si sfaturi:
trebuie sa faci baie cu apa mai rece de temperatura corpului, sa nu plangi, sa nu cari greutati si sa nu faci sport cum ar fi alergare de forta, etc. (astea pe parcursul menstruatiei, si inainte, si dupa)

10 răspunsuri:
| DdiiiAa a răspuns:

Eu asa zic...am stari de genu` asta,+ ameteli etcwinking. fuuuuuuuuuuundaaaaaaaaaaaa:X

| PetreConstanta a răspuns:

Ianainte de m... ai stare de prostie

| bebitza_3952 a răspuns:

Hmm...eu una am avut stari de greata chiar cand eram "la semafor pe rosu"hee hee...nu cred ca ar trebui sa te alarmezihee hee
nah...sau daca ai stari de greata consulta un doctor>big grin

Abh
| Abh a răspuns:

Sigur ca da, poti sa ai si migrene, o stare de oboseala marcata, iritabilitate, depresie. Toate fac parte din cadrul sindromului premenstrual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,se mai intampla sa ai diferite stari inainte de menstruatie, printre care si greata.

| Xcel98 a răspuns:

Se poate :-s
Funda?

| Annd a răspuns:

Dawinking Foarte.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Da, este posibil. Eu am si inainte si in timpul menstruatiei.

| Catherine a răspuns:

Da...e posibil

| HelloKitty20 explică:

@youlie:sunt virginahappy