| UnicornFlavored a întrebat:

Fetelor,ati incercat vreodata pastilele Premstop? Daca da, si-au facut efectul? V-au influentat starea problemelor tenului sau au avut alte efecte adverse? Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Denyisssa a răspuns:

Nu am incercat dar, nu cred ca are efecte adverse.

| Elena-Roxana_Vasile_1985 a răspuns:

Bună. Eu iau PREMSTOP de aproximativ 3 luni. Îți pot spune cu certitudine că nu am avut nici un simptom advers. Depinde pentru ce ți-a fost recomandat. Eu îl iau zilnic pentru reglare hormonală și nu am absolut nimic neplăcut ca reacție. Tenul e normal, greutatea este aceeași, iar starea generală bună.