| Sweetcookym a întrebat:

Hey! Ieri am fost cu rolele prin centru si un baiat care era cu bicicleta a venit cu viteza si a dat in mine, de atunci nu ma mai pot apleca si spatele ma doare mereu. Ce pot face.
Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Eu am patit la mana nu am putut sa o misc o saptamana. Roag-o pe mama ta sa iti faca un masaj cu o crema de preferat puterea ursului.

| 123iNa a răspuns:

Salut.Mie mi se-a intimplat la fel.Menta auta.

| GlamKitty a răspuns:

Pai mergi la doctor, altfel o sa ai probleme

| Miruna68grumy a răspuns:

Trebuie sa consulti un doctor. Poate fi ceva serios. Daca nu, roag-o pe mama ta sau altcineva sa iti faca masaj la spate timp de 5-10 minute in fiecare seara. Poate ai patit ceva cu coloana. Oricum este bine sa stii sigur.