| IgoToHellForThis a întrebat:

Hey.Ieri m-am trezit cu ochiul stang umflat si ma durea adica simteam ca ma doare ma intepa si era imflamat dar nu este rosu si nu am probleme cu lumina.Si azi tot asa m-am trezit adica inca mai ma doare si e umflat.Dar nu stiu exact de la ce e :S ca nu m-am machiat in ultimele saptamani si nici pe afara nu prea am iesit.Cu ce sa ma dau si de ce mi-a aparut si ce e?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alina8564 a răspuns:

Poate fi din cauza curentului, dar se poate si sa ai un furuncul( cos in pleoapa, eu am avut unul ). Ar trebui sate duci la un doctor

4 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Este posibil sa te fii tras curentul! Poti sa cumperi de la farmacie niste picaturi! Insanatosire grabnica!

| selena05 a răspuns:

Sal! o cauza a problemei tale poate fi ca ai stat "in curent" sau aer conditionat sau ceva de genul ...mama mea a patit asta acum 4 zile ei i-am pus Visine(picaturi) si Canamicina (crema) in exterior si i-a trecut asa ca poti incerca si tu. Bafta si multa sanatate!

| мутнιc a răspuns:

Te-a tras curentul happy Stai linistit. in maxim 3 zile iti trece. asa mi s-a intamplat si mie.

Răspuns utilizator avertizat