| anonim_4396 a întrebat:

Hey. In clasa a 8-a se mai face vaccin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Daca se face, faci daca vrei cu acordul parintilor.

| Larryy a răspuns:

Pai nu prea stiu ce o sa fie in anii urmatori, dar eu in clasa 8 nu am facut.

| RksRoxy a răspuns:

Da, se mai face. Dar nu e obligatoriu, totusi daca nu vrei sa faci vaccin trebuie sa mergi pe la doctori sa-ti scrie fel si fel de documente etc, e mare bataie de cap. Nu mori ca faci un vaccin. Eu l-am facut si n-am patit nimic, acum sunt boboc. happy