| passenger a întrebat:

In clasa a 9-a ni se va face vaccin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Daca nu l-ai facut pe cel dintr-a 8-a, sigur il faci in primul an de liceuwinking

| venusdoom a răspuns:

Eu am facut unul antitetaos thinking cam atat

| LoveTVD a răspuns:

Nu nu faceti decat in a8a.

| toxik a răspuns:

Da.

| Bianca18 a răspuns:

Da, la mine s-a facut un vaccin in clasa a 9-a.

| Ramona3766 a răspuns:

Eu nu am facut niciun vaccin. Ultimul pe care l-am primit la scoala a fost prin clasa a 6-a sau a 7-a. Anul asta am terminat a 12-a. Deci... happy

| ella4u1 a răspuns:

Da. vaccin antitetanos.