| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Ma doare sfarcul stang de jumate de an si e tare la atingere (doar cel stang)! Nu mi-a crescut nimic! Nu mi.au crescut sanii,nu am sani, sunt plata.Ma doare sfarcul stang deoarece se dezvolta? De ce nu ma dor ambele sfarcuri?
P.S :AM 11 ANI
DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| gabicoo a răspuns:

E normal la varsta ta.
Totusi asta nu e o problema care trebuie expusa publicului larg. Cel mai bine e sa discuti cu mama ta. E femeie si a trecut la randul ei prin asta. Discuta cu ea nu te rusina de propria mama.

1 răspuns:
| gabicoo a răspuns:

Si aici apare chestia asta.
Rog administratorii tpu.ro sa o stearga