| MironAndrei1 a întrebat:

Hey, o intrebare ciudata, pentru baieti, mi-am ras parul pubian, pentru ca mno, cam ciudat sa faci o partida cu sasquatch intre picioare, si au inceput sa imi apare iritatii..., e normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te-ai dat cu after shave de aia ai iritatii.

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Logic ca e normal, iti vor disparea in 2-3 zile.

| ParisulTau a răspuns:

Probabil pielea ta este mai sensibila. Nu la toata lumea apare. Cauta sa te razi cu o lama mai de calitate si cu aloe vera sau cu crema pentru zona intima.

| anarizescu a răspuns:

Incearca sa nu te mai razi contra parului. rade-te invers si nu te vei irita