| SkrillexForever a întrebat:

Hey!
Ok, eu fumez de 2 ani iar la scoala trebuie sa fac niște raze la plamani și îmi este frica sa nu am pete sau ceva ( m-am lăsat acum o saptamana de acest viciu ) Am auzit ca dacă bei lapte și multe fructe ți se duc petele (t temporar ) este adevărat? Puteți sa îmi dați niște sfaturi? ( razele le fac în 7 zile )
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da dispar urmele, dupa cativa ani de alimentatie sanatoasa si mult sport.

| SkrillexForever explică:

A da și laptele cum îl beau iîn ziua cu razele sau astea 7 zile?

| Heiiipa888 a răspuns:

Da, dispar