| Laque01 a întrebat:

Buna TPU sa va spun repede:Eu fumez tata e la spital pentru ca are pete pe plamani si eu maine trebuie sa ma duc sa fac raze la plamani.Se poate afla ca fumez va rog ajutor repede

4 răspunsuri:
| FineBroAndy a răspuns:

Se poate şi probabil că se va afla.Îmi pare rău, nu vreau să te sperii, dar dacă şi situaţia ta e gravă, s-ar putea ca medicii să afle anumite lucruri pe care nici tu nu le ştiai. Dacă nu fumezi de mult timp, nu ai de ce să îţi faci probleme.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti fumator macar de vreo 5-6 luni sigur se vede la raze

| Sweetgirl69 a răspuns:

S-a aflat ceva?

| Laque01 explică (pentru Sweetgirl69):

Nu
,fumez de 5 ani si jur ca nu a aparut nimic pe raze