| SecretKiss a întrebat:

Hey!tongue peste o luna o sa cant la un festival in orasul nostru insa nu stiu ce melodie. Imi puteti spune voi va rog cateva (nu lenta rau)?(in engleza)happy, nu house si nici rock. Hai ca va descurcati voi...happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Mie imi place On the floor dar aici ai nevoie si de un. Pitbull:))
Eu iti recomand Spice Girls - Wannabe. sau mai am niste idei:

Seek Bromance http://www.youtube.com/watch?v=eWUC5Q0RCAA

sau

Tik tok ke$ha.

P! nk - u and ur hand

who owns my heart

heaven-sexy girl

only girl - rihanna

aqua- barbie girl
chiciquita de ABBA(super)

| ღAnonimღ a răspuns:

Plzzzz funda! M-am straduit mult:*

| AlAndalus a răspuns:

Ce spui de melodia Aliciei Keys-No one? Funda? big grin

| Ariia a răspuns:

deci poti canta celine dion-my heart will go on e super
funda?

| aip a răspuns:

Martina McBride-Concrete angel