| costin7 a întrebat:

Hey salut! Am porii deschisi pe fata si tot am incercat diferite creme de hidratare, insa niciun rezultat vizibil. As vrea niste retete naturiste sa le pot face acasa pentru tenul cu pori deschisi. Multumesc mult. fundita la raspunsul care da rezultate. :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Kamwiiiiiiiii a răspuns:

Iti recomand sa mergi la dermatolog, el o sa iti recomande ce e bine pentru tenul tau, degeaba tot iti spunem noi deoarece fiecare om are tenul diferit:*

Succes!