| Cherry88 a întrebat:

Acum o luna am avut niste probleme, am chemat salvarea si mi-au facut o injectie in fund. Chestia e ca asta a fost acum o luna. Pe mine inca ma doare cand stau pe partea aceea si e un fel de adancitura in zona aia. Nu stiu ce sa fac, credeti ca e ceva serios?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic serios, doar frica ta imaginara.
Serul s-a dispersat demult in poponet, intrand in sange, deci nu mai exista nimic acolo.
Eu zic sa nu te mai gandesti la injectia de acum 1 luna, focuseaza-te pe chestii actuale, cu scoala, teme, joaca, plimbarea cu prietenii samd.

| JicaContra a răspuns:

Da, ai probleme mentale grave
NUMAI la tine in cap poate sa mai fie durerea dupa o luna
mergi la psihiatru!