| cxxyy a întrebat:

vreau sa va intreb daca e normal, acum 4 ani am facut o injectie in fund si mi-a ramas semn ca un fel de vanataie si uneori, nu stiu, poate am impresia, dar ma doare. De asta nu sunt sigura.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o impresie falsa, fiindca injectia aceea s-a resorbit in primele ore cand a fost facuta si nu are cum sa lase vanatai.

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ca să fii sigură, trage acolo palmă, singură.

| neeguh1 a răspuns:

Nu stiu frate, cred ca- dupa parerea mea, ar trebui sa scapi de fund, sa nu risti sa faci vreo infectie sau ceva. Nu sunt doctor dar iti recomand sa nu mai faci d-astea