| GumiţăDeCăpşuni a întrebat:

alalta ieri am avut banchetul la Passion si shnitelul de pui de acolo nu avea gust bun... ieri am fost la MedLife si la medicul de familie, mi-au zis amandoi ca am toxiinfectie alimentara.m-am dus la salonul de copii,acolo mi-au injectat o solutie in mana,motivul? mi-au aparut bubite pe corp, nu poate fi rubeola pentru ca am facut iarna asta rubeola.o colega a patit la fel, plus ca mai vomita.tot de la mancarea aia, a sunat-o pe bunicamea si i-a zis ca a internat-o in spital si ca inca vomita) deci eu am ramas cu branula in mana si a trebuit sa dorm cu ea.am avut mare grija si acum nu mai am nicio bubita, sunt mai rare...acum a inceput sa ma doara locul unde inca am branula.e posibil sa se fi miscat? am fost foarte atenta la cum m-am culcat si cum m-am trezit cu mana aceea. URGENT, dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LilTunechi a răspuns:

Nu cred e destul de greu aia sta fixa... poate doar creierul tau lucreaza asa sau e o simpla durere de la ser sau ceva nu cred ca are legatura cu miscatul DOAR daca dormi aiurea adica te zvarcolesti te intorci si asa... FUNDA?big grin