| dani97 a întrebat:

am 17 ani si cred ca am fimoza. adica am capul penisului acoperit total de piele si pe penis am o linie rosie care pleaca de la cap si se intinde cam 3-4 cm in jos. mentionez ca aceasta posibila,, fimoza" nu ma deranjeaza cand urinez sau cand ma masturbez. scuzati limbajul.ce e de facut, in afara de operatie? funda big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| coolboycatalin31 a răspuns:

Trebuie sa te operezi