| dani97 a întrebat:

am 17 ani si cred ca am fimoza. adica am capul penisului acoperit total de piele si pe penis am o linie rosie care pleaca de la cap si se intinde cam 3-4 cm in jos. mentionez ca aceasta posibila,, fimoza" nu ma deranjeaza cand urinez sau cand ma masturbez. scuzati limbajul.ce e de facut, in afara de operatie? funda :X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Orice vei face tot la operatie ajungi si cu cat mai repede cu atat mai bine

| Violente a răspuns:

In afară de faptul ca poti sa mai afli cate ceva despre aceasta anomalie -> http://ro.wikipedia.org/wiki/Fimoz%C4%83

. nu mai ai nimic de facut decat sa te duci cat mai repede la un doctor! Cat poti tu de repede, ai 17 ani, deja incepi sa intri cat de curand in viața de cuplu iar mai tarziu probabil ca îți vei dori un copil, aceste probleme trebuiesc "curățate" din timp.

AI GRIJA DE CORPUL TAU!

Răspuns utilizator avertizat
| MayhemNathrakh a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema,nu aveam bani de operatie,ceea ce am facut pare absurd dar a functionat, un batran mi-a recomandat.Mi-am introdus varful penisului intr-un recipient cu apa fierbinte, pielea surplus s-a cauterizat si s-a retras, de atunci experienta mea sexuala a luat o intorsatura fabuloasa, am inceput sa ma masturbez si pot sa ejaculez la 3 metrii in fata mea, e super. FUNDA

| Felys a răspuns (pentru MayhemNathrakh):

Ma,tu vrei sa se opareasca baiatul, cum sa dai astfel de sfaturi, asta e tortura nu tratament laughing sper sa nu te ia in serios