| FundasulDePeTPU a întrebat:

Hey,TPU!
Am nasul infundat cand stau jos sau in pat si cand maridic se desfunda un pic!
Vreau niste metode urgent de al desfunda de tot sau sa iau ceva si sa il desfund.Pls.In afara de metoda cu spirt!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

La farmacie gasesti Rinofug, Olynth.Cu picaturile astea, se desfunda usor si repede.
Ar mai fi un leac babesc:apa fierbinte+sare grunjoasa, mare si tragi aburii pe nas.

2 răspunsuri:
| ςσsmiη a răspuns:

Cel mai bine cumpara de la farmacie niste Olynth sau Bixtonim daca vrei ceva mai ieftin tongue

| FundasulDePeTPU explică:

Da,as vrea niste leacuri babesti....problema esre ca nu pot trage aburi pe nas ca este foarte infundat crying(((