| KaulitzcestLove a întrebat:

Hey,TPU! Am o intrebare.
E 2 noaptea si cred ca r trebui sa dorm. Problema este ca nu pot.
Asa ca va intreb:
Oamenii pot sa adoarma daca se gandesc la dormit sau la cum adorm..etc?
Astept raspunsurile cele mai bune, pentru care veti fi recompensati!
PS: Scuze pentru categorie!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Swordsman a răspuns:

Citeste ceva inainte, si sa vezi cum te ia somnul. Nu te astepta sa poti dormi noaptea daca zaci in casa toata ziua, pune mana si fa si niste sport.

| Shtephanie a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dorm tarziu, dar asta e datorata faptului ca nu depui efort si te trezesti tarziu. Sper ca am fost de ajutor.happy

| Doru_AmpilelaCimitir_1989 a răspuns:

Eu zic sa asculti...eu vara nu dorm...plangi putin, si iti vine somnul.Serios,mai aveti multe intrebari de genul?