| DenisIonut01 a întrebat:

Am rugato pe mama sa imi ia un centrum pentru copii si ea imi zise ca dinasta i-a dat centrum silver 50+ dar n-am citit pe cutie inainte si am deschiso deja am baut 2 pastile si pe cutie scrie ca e creata special pentru adulti cu varsta peste 50 ani.Are ceva daca continui sa le iau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eva a răspuns:

Nu se intampla nimic grav, dar cu siguranta ar fi mai bine sa iei un produs potrivit varstei tale happy la varste diferite, organismul are nevoi diferite...

1 răspuns:
| soraGrime a răspuns:

Normal ca are ceva daca le iei.Mai bine te-ai duce cu mama la medicul de familie, ca acesta sa vada daca are ceva ca ai baut pastile din acestea.Sau te poti duce mai usor la farmacie si sa le zici ca doresti Centrum pentru copii, ca ti-au dat pentru varstnici.