| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,doctorul mi-a dat acum o luna sa iau vitamine centrum junior.Azi mama mea a trimis pe cineva sa imi mai ia o cutie dr vitamine deoarece trebuie sa le iau timp de 3 luni.Cel care a mers sa imi ia vitaminele in loc sa imi ia centrum junior, mi-a luat centrum pentru barbati.Precizez ca am 14 ani.E bine sa le iau astea pentru barbati sau nu? Farmacista a spus
Ca sunt bune si pentru varsta mea.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| cineva11111111 a răspuns:

Eu spun sa respecți recomandarea doctorului știe mai bine decât farmacistul/farmacista.