| Panteraa a întrebat:

Am un neg pe un deget, aproape de palma. Mi s-a recomandat sa folosesc Verolit dupa ce il tai. Problema este ca ma ustura foarte tare. E normal? Si nu merge sa aplic aceasta solutie fara sa il tai? Ma gandesc ca poate asa nu o sa ma usture asa tare.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU ştiu cine ţi-a spus să tai negul, dar ţi-a spus o mare TÂMPENIE :(

Negul NU se taie; soluţia se aplică de 2 ori pe zi pe toată suprafaţa negului!

Vezi detalii în Prospectul de la linkul :
http://www.pcfarm.ro/......-Parapharm

Toate cele bune.