| Ariyana a întrebat:

Hey,TPU! As dori sa va intreb daca ati cumparat cartea de pe site-ul acesta:
http://www.inaltime.com/
Daca da, ce anume contine? Si a functionat? Am 14 ani, apropo.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vannesa89 a răspuns:

Am deja 3 luni, cred de cand am cumparat aceasta carte. Eu am reusit sa cresssc 5 cm. Eu am 23 de ani, si impotriva a tuturor cretinismelor de pe net, ca dupa 18 ani nu mai poti creste, eu am crescut! Am mers si la medic acum vreo 3 ani de zile, si mi-a zis ca este imposibil sa mai cresc.Cat de curand am sa-i fac o vizita, sa-i dovedesc ca nu este imposibil sa cresti in inaltime la 23 de ani. Cat in privinta cartii, aceasta este alcatuita dintr-un program de exercitii fizice si pshice+ o dieta buna. Dar tu ar mai trebui sa astepti, deoarece esti foarte tanara si poate ai sa cresti de la sine. Sau ai putea sa iei cartea ca sa fi sigura ca te inalti.