| FUCKy0u a întrebat:

As vrea sa slabesc rapid si usor.Nu sunt grasa... absolut de loc, dar am putina burtica si as vrea sa scap de ea.Nu practic nici un sport si nici nu merg la sala, dar pot sa spun ca sunt o persoana destul de activa din punct de vedere fizic. Oricum, ce diete stiti. Unele care sa functioneze?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MickyloveAndySixx a răspuns:

Buna! am si eu aceias problema! blushing
prea multe prostii ingrasa! uite ce am inceput eu sa fac:

1.Mananc mai multe gructe, legume si evit grasimile si dulciurile! (cat imi putin... doar cat gust! blushing)
2.Aerobic in fiecare zi de obicei diminieata!
3.Siara alerg pana in parc si inapoi pana obosesc prea tare sa continuii!
4. Fara mancare dupa ora 6! (maxim biscuiti simplii cu ceiut)
INTR-O LUNA SE VAD MARI DIFERENTE! :*

Bafta! Sa ma anunti cum ti-a mers! >big grin

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Învață să mănâci, lasă dietele.
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Fara grasimi, doar lucruri sanatoase

| mimiwewem a răspuns:

Bună. Aleargă, și nu mânca după 6 seara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele, îţi fac rău!
Mergi pe o alimentaţie săracă caloric şi mişcare zilnic.
Te pup!

| Marwell a răspuns:

Din pacate nu poti scapa de grasime intr-un singur loc, daca o sa slabesti o sa slabesti peste tot, informatie de mare pret am gasit aici :
http://fit4sport.wordpress.com/cum-sa-slabesti-rapid/

| Claudiuuu92 a răspuns:

Hmm bea mult apabig grin asa am auzit ca ar fi bun.

| DennuJtkd a răspuns:

Hei. :* nu iti recomand o dieta stricta. Am si eu aceiasi problema. Mi sa recomandat sa mananc des si putin, iar dupa ora 6-7 sa numai mananc nimic. Sunt la inceput inca.:*