| Tripp91 a întrebat:

azi am calcat sramb ma doare cand imi misc degetele sau daca imi misc piciorul! Nu e umflat nici invinetit ma doare putin daca stau pe loc ma doare si cand calc.Ce as putea avea? DAU FUNDA!big grinbig grinbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Eus3b1u995 a răspuns:

Stai calm, s-ar putea sa iti fi sucit o vena principala putin dar nu e grav sau e de la muschi. Funda?

2 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dacă nu este nici vânăt, nici umflat, e OK.

| Broadband a răspuns:

Am patit asa mai acum 2 saptamani dar cu mana..nu puteam nici sa o misc..am crezut ca e rupta.mi-am sucit-o la prostiile alea de dai cu pumnul happy..am pus compresa cu apa rece si legata strans, am mai dat cu o alifie gheara dracului laughing asa ii zice dar e ff buna.l-ai luxat nu e nimic grav doar sa faci pauza o vreme nu-l mai forta