| Costas_Camelia_1976 a întrebat:

Acum 2 zile seara cand m-am spalat am observat ca piciorul era umflat si putin invinetit in zona gleznei,dar acum nu mai e asa umflat, dar e invinetit si nu ma doare si nu ma mananca! oare ce am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ri_Sung_1995 a răspuns:

Buna Costas_Camelia_1976, nu-ti fa griji e usor lucsat si eu mi-am lucsat glezna chiar ieri si cand am fost la doctor mi-a zis sa mi-l misc si sa pun gheata pana ce se dezumfla.

2 răspunsuri:
| doctoressa a răspuns:

Fie ca te-ai accidenta/fie ca ti-au aparut spontan aceste modificari e musai sa te vada un medic. http://www.i-medic.ro/boli/ortopedie

| neutrino a răspuns:

Nimic, caldura mare si oboseala!