| CutenessOverLoaded a întrebat:

Hey, TPU!
Ce as putea face sa nu mai poftesc asa mult la dulciuri? Am incercat vointa dar nu mai merge...happyTPU, please, help me! Dau funda, normal!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Suplimente pe baza de crom. cica ajuta. Eu mananc tot ce vreau si dupa dau afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai glicemia scazuta si de asta ti-e pofta de dulciuri...mananca glucoza happy sau fructe

| madalinboy a răspuns:

Pai
1.ZII mamei ta sa nu mai cumpere dulciuri
2. Daca ai tu bani cheltuiei pe niste bratari ceva de genu
3. Daca prietenii tai au dulciuri le spui ca nai voie sa mananci ca ai o boala.
4.Sa nu te gandesti la ele.
5.Sa te feresti de ele adica sa nu mai vezi dulciuri.
SPER CA TEAM AJUTAT! FUNDA?