| DidiLovesYou a întrebat:

HELP! Am o problema cu tastatura.
Cand bag mufa in unitate se aprind acele beculete si se sting repede.Problema e ca nu merge tastatura si am incercat cu vreo 3 :-s
Ce as putea face?
Please! E urgent. Dau fundita!

P. s. :Am scris toate astea cu On-Screen Keyboard happy

Răspuns Câştigător
| TripleMx a răspuns:

Salut,incearca asa: verifica mufa bine si locul unde o bagi e posibil sa fie un pin stramb/rupt. Dupa asta dai un restart la pc. Sper ca ti-am fost de folos bafta happy

2 răspunsuri:
| TripleMx a răspuns:

Salut.Iti dau un sfat si sper sa iti fie de folos.Inainte sa bagi tastatura uitate cu o lanterna in SLOTUL MUFEI si verifica sa nu fie un pin stramb/rupt/. Dupa introdu mufa in slot si dai un restart.