| Sheisshe a întrebat:

Am scapat niste picaturi de super glue pe biroul fratelui meu, cum fac se scap de ele? Adica am incercat cu acetona si nu merge si acum incerc cu surubelnita, please help!sad

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Ai grija, ca zgarii biroul! Incearca cu apa clocotita si cu prosopul, tot dai acolo.

4 răspunsuri:
| Meryem027 a răspuns:

Multumesc pentru fundita, sper c-ai reusit!

| DrunkenRat a răspuns:

Operatie estetica cu linearul sau ceva ascutit. But take care!

| Lɑяisɑ a răspuns:

Bună.
Acele picături nu se mai pot lua.
Sorry!

| popana a răspuns:

Ce zici sa sa le iei usor cu unghiile mie mi so intampla sa imi dau pe manalaughing)