| VampireGirl_3710 a întrebat:

Ce mai faceti? Am o intrebare. Puteti sa imi dati diferite informatii(numarul de telefon, adresa, etc) despre clinica Polisan din Sibiu? Va rog mult! E urgent si important. Funda pentru cele mai multe si bune informatii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VladConstantin20 a răspuns:

Bună!

Adresa: Str. Constituiei, bloc 24
Telefon: 0269-23.44.86
Fax: 0269-23.44.83
Email:clinicaclinicapolisano.ro
Web:www.clinicapolisano.ro
Activităţi: laboratoare
Identificare firmă: 6607
Sper că te-am ajutat :)