| ello a întrebat:

ce parere aveti de dieta,, Balerina,,?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Brunetica a răspuns:

Lol...e o dieta foarte buna din toate punctele din vedere pentru organism, eu am slabit si la cine am recomandato a fost multumit!

| YLLL a răspuns:

De azi incep happy.

| YLLL a răspuns:

Bine, nu m-am tinut de eaoh go on laughing

| Doublekillll a răspuns:

Este cam stricta si-ti poti afecta organismul, dar daca este urgent o poti folosi pentru ca mananci din 2 in 2 ore si nu prea o sa-ti fie foame

| ColoradoM a răspuns:

Eu am tinut-o si chiar am slabit uniform, s-a dus si in centimetri si nu am avut probleme

| Ralucafergie a răspuns:

O porcarie si eu am tinut-o si nu am slabit...