| fyfy3 a întrebat:

Ce parere aveti despre jobul de balerina?

Răspuns Câştigător
| iLuzye a răspuns:

Gratios, daca iubesti arta, insa foarte greu. E foarte epuizant pentru oase. E un chin, un sacrificiu in numele frumusetii. Si nu cre-ca ti se prea umplu buzunarele din asta. happy

2 răspunsuri:
| tigersss a răspuns:

Depinde ce balerina ca poate te referi la genu de balerina la bara daca e asa e ok ok ok ok
si daca doar balerina e ok si din punct de vedere artistic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este un job! este o arta, o viata. Am facut balet.iar daca te gandesti numai sa scoti bani din asta, lasa.te batuta inainte sa te gandesti macar! o balerina adevarata este cea care isi dedica viata muncii ei, si care .si.ar nenorocii picioarele pentru acest lucru.