| Bdtd04 a întrebat:

Chiar daca as vrea sa slabesc, corpul meu face orice pentru a ajunge inapoi la 51 de kilograme, si invers, daca incerc sa ma ingras, corpul meu tot la 51 de kilograme ramane. As vrea sa stiu de ce corpul meu tinde sa se mentina la aceasta greutate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| anonim2596 a răspuns:

Si eu sunt la fel eu am 44 s vreau sa ma ingras. Daca fac sport sau daca mananc mult la acceasi greutate raman....nu ai probleme de sanatate numai ca nu te poti ingrasa foarte repede.Eu ca sa ma ingras mananc mult si rar