| baby_7690 a întrebat:

big hug as vrea sa imi dati tot felul de solutii pentru imi creste sanii cat mai repede pleasesad sau daca nu in cel mai rau caz sa imi ziceti niste sutiene potrivite pentru ca am o rochita mai decoltata si efectiv nu stiu ce sa ma fac... va rog nu va bateti joc(fara silicoane) am 18 ani deci nu o sa imi mai creasca multsad va pup :* multumesc anticipat FUNDA :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! stai bre ca sanii nu cresc precum pepenii, le dai ingrasamant, si gata, sanii iti cresc de la sine daca e sa ai din origini, daca nu sunt sutienele care favorizeaza acest scop.off de ce care au sanii mari vor sa ii aiba mici si invers?

| blueangel99 a răspuns:

Păi sânii cresc în ritmul lor, şi deci nu cred că există chestii ce ajută la creşterea sânilor. Dacă e, îţi poţi pune un sutien cu push-uphee hee
Pa, pa!