| anyway18 a întrebat:

daca am inghitit din greseala solutie de urechi otocalm ce se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimic.

| WalterWhite a răspuns:

Asa a patit si bunicul meu in urma cu o saptamana si in urma cu 3 zile l-am inmormantat

| JamilaGizeh a răspuns (pentru WalterWhite):

Bai nene nu mai speria omu'! laughing

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Du-te urgent la medic cu sticluţa sau cu cutia de la Otocalm.
Baftă...

| xXdoareuXx a răspuns:

S-ar putea sa iesi mai subtire ca apa la wc

| BMTHMada a răspuns:

Nu vei pati nimic, cred crying R.I.P Pufi(cainele meu)

| TarjaTurunenFan a răspuns:

Nu se intampla nimic deoarece este doar un medicament, care nu afecteaza alte parti ale corpului.

| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

In cel mai rau caz iti mai cresc 2 urechi:))

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| MicutaRebela a răspuns:

Nu cred ca se poate intampla ceva! Eu am inghitit solutie ariel din pernute laughing

| speedygonzales2002 a răspuns:

Desi eu cred ca nu vei avea nimic, cel mai bine e sa mergi la un consult medical...