| Anonimhm a întrebat:

De azi dimineata, cand inghit imi pocneste ceva in zona amigdalelor...in partea dreapta.Ma doare putin cand pocneste. Ajutati-ma va rog...e foarte enervant!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fuga la medicul de familie, http://www.romedic.ro/......-gat-87550 ce scrie pe net nu e ceva sigur sa stii

| Anonimhm explică (pentru RAY):

Stau pana maine si daca nu trece probabil ca o sa merg la medic...e naspa dar na!