| ciocolata a întrebat:

de cateva zile am mancarimi in zona intima. si dureri in zona lindicului. am facut o baie cu apa si sare si nu am mai avut usturimi, dar peste noapte am reaparut si sunt foarte putine. ce ar trebui sa fac? oare am candidoza vagina? sa mentionez ca atunci cand urinez putin ustura

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! cred ca e vorba de o infectie, nu sta si fa un drum la medic, anul trecut am trecut si eu prin asa ceva, si crede-ma ca nu e de gluma.
O zi frumoasa sa ai si multa sanatatehappy