| Fustii a întrebat:

de ce ma doare in continuu burta si sanii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, aceste dureri sunt simptome premenstruale!

Vezi şi răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

9 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca nu ai de ce sa iti faci griji(o sarcina ceva) atunci poate e vorba despre o raceala/infectie/ dar daca nu ai fost cuminte, e posibil sa fie ceva rau.e bine totusi sa certi sfatul medicului.
O zi frumoasa sa aihappy

| mona a răspuns:

Pentru ca o sa-ti vina ciclu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Probabil trebuie sa-ti vina menstruatia.
Nu te ingrijora, sa ai la tine tot timpul un absorbant.
Te pup!

| Fustii explică (pentru anonim_4396):

Sunt in al 2 lea an de menstruatie si acum 6-7 zile am avut o scurgere [precum menstruatiea] si luna aceasta nu mi-a venit dar ma doare de cateva zile burta. sa ma ingrijorez de scurgerea aceea?

| LorenaAnca a răspuns:

Probabil ca in curand o sa iti vina ciclul.

| Fustii explică (pentru LorenaAnca):

Sunt in al 2 lea an de menstruatie si acum 6-7 zile am avut o scurgere [precum menstruatiea] si luna aceasta nu mi-a venit dar ma doare de cateva zile burta. sa ma ingrijorez de scurgerea aceea?

| LorenaAnca a răspuns (pentru Fustii):

Cel mai bine e sa mergi la doctor.

| maddy673 a răspuns:

Probabil o sa-ti vina menstruatia..nu iti face grijiwinking

| Damy0303 a răspuns:

De obicei se intampla asta daca trebuie sa-ti vina ciclul.