| Gamingx61 a întrebat:

Toata ziua am avut dureri de burta, in partea superioara. De cand m-am trezit ma doare continuu, ce sa iau ca sa-mi treaca? diseara vreau sa merg in club, pot sa beau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Metoclopramid sau Algocalmin.

| Gamingx61 explică (pentru selfie):

Am voie sa beau alcool?

| selfie a răspuns (pentru Gamingx61):

Mergi in club si na, trebuie sa bei laughing Daca iti trece pana atunci poti sa bei putin sa vezi cum o sa iti fie si daca ti ok poti sa bei laughing