| AllForOneAndOneForAll a întrebat:

Hey tpu.este bun helasul cu apa? este sanatos? nu ma intereseaza slabitul doar sa beau apa.eu apa goala nu o pot bea, pardon fara nici un gust.si de aceea am ales helasul..lamaii nu prea aduce in satul asta dar helas este.ce parere aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Kirito21 a răspuns:

Bea ceai in loc de apa cu helas este mult mai sanatos si are si gust bun.

| InspiratieDIY a răspuns:

Helasul este ceva artificial, deci nu o sa il poti compara cu lamaiile. Dar daca pui un pic de gust in apa, poate chiar impreuna cu ceva miere, nu iti va strica cu nimic. D c nu iti faci ceai in loc de apa chioara? Il indulcesti cu un pic de miere daca e nevoie si gata. Asa nu mai pui Helas happy