| Miruna11111 a întrebat:

Îmi puteti da niste idei pentru a slabi intr-o saptamana. Inafara de diete, regim, sport sau pastile? Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A deci tu ai vrea asa sa stai in pat, sa nu faci nimic, sa te indopi cu ceva fast-food si gata, sa slabesti si intr-o saptamana. Bai da va duce capul...

| Alexandruuu88 a răspuns:

Te infometezi

| Bogdann1107 a răspuns:

Singura reteta ca sa poti exclude ce nu vrei tu sa faci.
Este actiunea corp la corp si nu glumesc!

| Sigfrid a răspuns:

Nu ai cum să slăbești in mod sanatos fara sport si dieta. Dar si asa, intr-o saptamana poti da jos maxim 2 kg.
Sti, daca imi spui vârsta, greutatea, si înălțimea te-aș putea ajuta sa iti dai seama cum poti sa slăbești fara prea multe restricții de mâncare (in primele luni) si cu un program de sport care va crește în intensitate.