| RedHeart a întrebat:

M-am apucat de ceva timp sa fac Inot si Sala si le fac in paralel ( 1 saptamana bazin, 1 saptamana sala etc.)
Am 1.75m si 74KG, mananc orice fel de mancare nu tin regim.
Credeti ca pot slabi doar prin sport fara sa tin diete?

Răspuns Câştigător
| MaryMarya14 a răspuns:

Nu este nevoie sa ti diete! Trebuie doar sa ai grija cat mananci. Este foarte bine ca faci sport, asa topesti caloriile si grasimile din corp. Ditele ajuta si ele, dar daca nu esti genul care tine diete, poti sa slabesti si facand miscare! Sper ca am ajutat!

2 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Daca nu bagi in tine ca spartu, da.

Dar chiar daca nu tii diete poti si tu s-o lasi mai moale cu grasimilewinking

| DenisIonut01 a răspuns:

Continua ceea ce faci, este foarte bine, nu tine diete ca nu e sanatos, si parerea mea e ca poti manca orice daca faci sport!