| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!happyImi spuneti si mie ce sa fac sa dau DOAR burtica jos? Ceva ce ati incercat si a mers.Multumesc:*Fundita cel mai folositor raspuns!:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai consumi grăsimi, fast-food-uri, băuturi acidulate, zaharuri, etc. și treci pe multe fructe și legume proaspete (că doar le este sezonul), multă mișcare fizică zilnic (abdomene cât de multe), etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Abdomene,iti trebuie multe abdomene sa faci.
Te pup!

| CălinPL a răspuns:

Sport,cura.

| Cristina64 a răspuns:

Heiihappy!
1. Ia o NoSpa
2. Pune apa calda intr-o sticla de 0.5, pune-o acolo si stai linistita in pat
3.Inveleste-te
4.Sa nu umblii desculta pe grese!winking
Sper ca te-am ajutat!happyBafta!happy

| Cristina64 a răspuns:

Si...La Multi Ani!happykisslove struck

| DeeDee10 a răspuns:

Nospa? serios acuma..pe ea nu o doare burta.ea vrea sa slabeasca laughing lol

| Cristina64 a răspuns (pentru DeeDee10):

Aaaaaaaaaaaaaaa......Nu am citit cu atentielaughing))))

| Iasminna a răspuns:

Poti sa incepi sa mergi la sala si sa tragi de fiare, sau te trezesti dimineata la 5 si incepi sa alergi pana pe la 6:30, mananca legume si fructe bea apa plata ..si fara fast -fooduri. Nu uita : Sa iti ingrijesti corpul cat mai bine! sper ca te-am ajutat. Funda?