| Foca99 a întrebat:

Heii :* Cum sa scap de burtica? Vreau sa imi spuneti niste exercitii si diete care le-ati incercat si au mers :*

Răspuns Câştigător
| pinkylicious a răspuns:

Ai putea sa mergi la sala sa manaci mai putina paine, abdomene prind bine sa scapi de burtica, sa mananci dimineata bine iar pana la 6 numa fructe si de la 6 nimic numai apa plata...succes:*:*:*:

3 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Abdomenehappy

| BeStMaN a răspuns:

Fa multa miscare abdomene si mananca fructe si legume

| Cristi112 a răspuns:

Incearca sa nu mananci dupa 5 seara si sa faci cateva exercitii acasa daca nu poti sa mergi la sala ..si dupa 3-4 saptamani vezi diferentele