| MădălinaDinu a întrebat:

in octombrie m-am masturbat mai mult de 3 ori, iar pe 6 si pe 5 am noiembrie ( luna aceasta) am avut scurgeri vaginale de culoare galbena (acelea care sunt inainte de ciclul menstrual) foarte abundente. Azi mi-a venit ciclul dar e foarte putin... e inca prima zi, mentionez ca trebuia sa-mi vina duminica pe 9. dar imi iese foarte putin. De ce oare? Sunt ingrijorata. mentionez ca n-ar avut niciodata relatii sexuale, doar luna asta a fost prima in care m-am masturbat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| xBiiaM a răspuns:

Buna. Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie, mi-a curs foarte putin ciclu si m-am panicat. Insa la mine aproximativ dupa 2-3 ore mi-a venit normal. Nu ai de ce sa te ingrijorezi, stai linistita, ciclul tau nu este reglat. Nici al meu nu este, eu am luat niste pastile pentru asta (nu mai stiu cum se numesc) dar nu au ajutat la nimic. Mai mult iti faci rau.

| MădălinaDinu explică (pentru xBiiaM):

Mie in jurul orei 14 mi-a venit, dar nici acum ca e 22 nu-mi curge mult. si nu stiu de ce straight face.

| xBiiaM a răspuns (pentru MădălinaDinu):

Nu trebuie sa te ingrijorezi. Este o dereglare a ciclului, cum am mai spus. Asteapta pana maine cel putin sa vezi cum te simti. Dar nu mai sta cu ganduri si cu griji, poate intarzia si din cauza asta, da stiu, pare ciudat, am citit pe net un articol si s-a dovedit adevarat cel putin in cazul meu big grin.

| MădălinaDinu explică (pentru xBiiaM):

Okey, merci mult, voi astept pana duminica cand ar fi trebui sa-mi vina sa vad ce sa mai intampla, multumesc de raspunsuri!

| xBiiaM a răspuns (pentru MădălinaDinu):

Cu placere, daca mai ai nevoie de ceva te ajut cu drag!

| express11 a răspuns (pentru xBiiaM):

Va mananca de mici!

| xBiiaM a răspuns (pentru express11):

Sau lasa.

| express11 a răspuns (pentru xBiiaM):

Lasa...la 17 ani aveti copil si va plangeti de mila.

| MădălinaDinu explică (pentru express11):

N-am avut nici-un raport sexual, degetul meu cumva conține spermă ca să rămân însarcinață?winking Nu mai generaliza oh go on