| Makovei_Iuly_1995 a întrebat:

la anul intru si eu in clasa a8-a si voi avea mult de invatat mult, ati putea sa-mi recomandati niste medicamente care sa ma ajute sa invat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| giony54 a răspuns:

Energy&Memory de la CaliVita este cel mai bun pentru a mari puterea de concentrare si a memora mai usor, se ia dimineata 2 pastile, nu au efect secundar.

1 răspuns:
| klaudya13 a răspuns:

Ia lecitina