| AdeElLl a întrebat:

Am inceput anul cam prost...am luat un 6 la romana(test) si un 7 la mate(test) si un plus la istorie ca am raspuns.
Sunt casa a 8 a si as vrea sa intru la un liceu cu profil economic sau stinte.
As vrea sa fac niste meditatii la romana( nu vreau sa caut pe net ca nu stiu peste ce dai) finca nu ma descurc prea bine, nu ma descurc de loc la analizat la chesti din astea si
ce as putea face?! sa invat? invat lectia dar
daca nu am invata atunci cand a trebuit
acum e si mai greu... cum pot invata sa
analizez(bine nu analiza de aia de clasa a 4 alaughing
ceva sa ma ajute sa invat mai usor si repede

1 răspuns:
| bosss45 a răspuns:

Citesti o data de doua ori lectia repede inainte de ora respectiva (la teste de 4 ori)